reversi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

reversi

Virtualus žirgynas
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Levada

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Silence.
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
Silence.


Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2008-08-24

Levada Empty
RašytiTemos pavadinimas: Levada   Levada I_icon_minitimeSk. 09 07, 2008 3:01 pm

Naujutėlaitė, puiki levada Jūsų žirgams Levada 41195

Levada Levadabx7
Atgal į viršų Go down
Aurytė
Arklininkė bei English Chanell globėja
Arklininkė bei English Chanell globėja
Aurytė


Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2008-11-02

Levada Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Levada   Levada I_icon_minitimeKv. 11 06, 2008 8:10 pm

Atvėdžiau čia English Channel ir paleidau.
-Eik pabiegok ;DD
Žirgas linksmai nuo manęs atšoko ir nulėkė į kitą levados pusę ir vėl visų greičių atlėkė pas mane ;DD
-Ach tu mažas gąsdintojas ;DD
Žirgas nurisčiavo prie kliūties. sustojo prie jos ir įdėmiai ją apžiūrinėjo. Vėliau įsibėgėjo ir...ŠOKO Levada 740463 Aš apstulbau ;0 English vaidindamas kieta pribėgo iškėlės uodega prie manęs. Pabandžiau jį paglostyt, bet jis ir vėl nušiliavo į kitą puse levados Levada 624404
Dar ilgai jis ten išsidirbinėjo, bet kliūties daugiau nebešoko jokiu būdu
Vėliau pats atėjo pas mane paėmiau jį ir pradėjau vest į arklidžių puse.
-Gal kada peršoksim? Levada 510241
Žirgas nuo manęs tik atsitraukė ;DD
-Nu gerai kaip nori ill think
Atgal į viršų Go down
Aurytė
Arklininkė bei English Chanell globėja
Arklininkė bei English Chanell globėja
Aurytė


Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2008-11-02

Levada Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Levada   Levada I_icon_minitimeŠt. 11 08, 2008 2:34 pm

Atvedu čia savo Luccy ir paleidžiu kol jis laksto Pastatau šone kliūtį apie 50cm. Leidžiu dar alakstyt, o vėliau įvėju jį į tą kliūtį žirgas lengvai peršoko.
-Nu koks tu šaunuolis ;DD
Dar pora kurtu peršoka ir padidinu aukštį iki 70cm ir vėl Luccy lengvai peršoka Levada 578437 Labai apsidžiaugiau ir dabar pakėliau aukštį iki 90cm ši kartą žirgas peršoka tik iš antro karto, bet peršoka gerai. Ir galui pastatau 1m. Žirgas pirmą kartą sustoja antra nusuka į šalį, bet trečia peršoka dar 10cm aukščiau.
-Bravo Levada 578437 Užteks tau šiendien ;]]
Leidžiu pusvalandį pailsėt ir vedu į arklides ;]
Atgal į viršų Go down
gretyy

gretyy


Pranešimų skaičius : 43
Join date : 2010-02-12

Levada Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Levada   Levada I_icon_minitimePen. 02 12, 2010 9:00 pm

Atvedu čia Rapisland's David ir įeinu į levadą. Atsegu kordą, o mūsų užsispyrėlis pradeda rodyti ožius. Zovada nušuoliuoja į levados galą ir pradeda spardytis. Aš išeinu iš levados ir ją uždarau. Pasilieku pasižiūrėti į David'ą. Po 15 min. einu į arklides. Pasėdžiu 10 min., pasiimu ilgą botagą ir grįžtu. Įeinu į levadą. David'as iš kart nurimsta. Ateina prie manęs ir aš duodu jam obuoliuką. Pastatau 80 cm. kliūtelę ir su botagėliu lengvai įvarau į ją. Rapisland'eris peršoko!
Pakartojom tai kelis kartus. Grįžau atgal į arklides dar palikusi atsigauti Rapisland's. Nunešu botagą ir grįžtu atgal. Užsegu David'ukui kordą ir paleidžiu riščia. Jis pariščioja, vėliau 10 min. pažingsniuoja ir vedu jį iš levados. Mažylis dar nenori... Kelis kartus su kordu lengvai sudaviau jam per šoną ir jis pasileido zovada. Aš jo neišlaikau. Jis mane pargriovė. Kelias sekundes gulėjau veidu į žemę. atsikėliau ir stebėjau šėlstantį Rapisland'ą. Jis nurimo ir pastovėjo. Bandžiau eiti link jo, bet jis sužvengė ir bėgo link arklidžių. Įbėgo į vidų, o aš sušaukiau prižiūrėtojui
, kad jį pagautų. Jis paėmė Daviduk'ą už kordo ir laikė. Aš priėjau ir jį paglosčiau. Paėmiau kordą ir nuvedžiau iki gardo. Purviną Rapisland'ą nuvaliau ir uždėjau gūnią. Papyliau jam 3 kaušelius avižų ir palikau jį garde.
Atgal į viršų Go down
gretyy

gretyy


Pranešimų skaičius : 43
Join date : 2010-02-12

Levada Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Levada   Levada I_icon_minitimeŠt. 02 13, 2010 3:08 pm

Keliauju pasiimti Tingos!
- Laikas į levadą!
Tinga tuoj pašoko ir leidosi man įeiti į gardą. Paglosčiau snukutį ir prisegiau pavadį. Išvedžiau ir paleidau levadoje. 10 min. pastovėjau ir žiūrėjau į šėlstančią Tingutę. Vėliau pasiėmiau botagą ir įvariau į kliūtį. Pakėliau ją iki 110 cm. ir Tinga vėl peršoko.
Pašokinėjus 5 min. aš prisegiau Tingai kordą ir pavaikiau ratu. 10 min. pariščiojo ir 5 min. pažingsniavo. Dar 15 min. paleidau ją levadoje.

- Laikas namo, pupa.

Grįžome į gardą ir paėdusi Tinga užmigo. Levada 740463
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Levada Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Levada   Levada I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Levada
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
reversi :: Reverso teritorija :: Ganyklos ir levada-
Pereiti į: